YAMAHA PIANO CRAFT E730

Yamaha|Zestawy HI FI

dostępny 24h
 • YAMAHA PIANO CRAFT E730
  YAMAHA PIANO CRAFT E730
 • YAMAHA PIANO CRAFT E730
  YAMAHA PIANO CRAFT E730
 • YAMAHA PIANO CRAFT E730
  YAMAHA PIANO CRAFT E730
 • YAMAHA PIANO CRAFT E730
  YAMAHA PIANO CRAFT E730

Od momentu wejścia na rynek pierwszych modeli Pianocraftów seria ta nieustająco cieszy się wielką popularnością. Systemy mikro komponentów zaproponowane przez lidera branży audio firmę Yamaha zachwyciły nie tylko piękną linią i wyrafinowanym wykończeniem Piano ale również albo przede wszystkim fantastycznym i niepowtarzalnym brzmieniem odtwarzanej muzyki. Do licznej rodziny systemów Pianocraft, nowy model E730 , który szybko zyskał uznanie klientów. Yamaha po raz kolejny udowodniła, że małe jest piękne i równie mocne jak duże.

Pianocraft E730 to system mikro komponentów składający się z wzmacniacza, odtwarzacza i dwóch głośników. Jego niewielki rozmiar jest miły dla oka a dzięki wykorzystaniu autorskich technologii Yamahy oraz czerpiąc z jej bogatych tradycji i doświadczeń w tworzeniu nie tylko sprzętu audio ale również znakomitych instrumentów muzycznych system ten, dostarcza dźwięk równy, a nawet lepszy niż wiele dużo większych i droższych zestawów.

PIANOCRAFT E730 składa się z doskonałego wzmacniacza o mocy 2 x 30 W, dwóch eleganckich 2- drożnych głośników z bass-reflexem, pokrytych czarnym lakierem fortepianowym oraz odtwarzacza CD/DVD z wyjściem HDMI kompatybilnym ze skalerem 1080p . Miłośników przenośnych urządzeń audio ucieszy umiejscowiona na panelu górnym stacja dokująca do iPoda oraz możliwość podłączenia odtwarzaczy przenośnych za pomocą złącza USB. Do dyspozycji otrzymujemy również możliwość ustawienia 30 stacji FM. Pianocraft E730 odtwarza także wszystkie wersje formatu DivX (łącznie z DivX 6R) i oferuje zaawansowane funkcje takie jak interaktywne menu czy napisy do filmów dostarczane przez format DivX.

Jak widać każdy element, każdy detal tego systemu został przemyślany, rozplanowany i z japońską precyzją wdrożony w życie. Ta perfekcja konstrukcji łączy się w przypadku Painocraftów z elegancją wykonania. Delikatny i niewielki czeka tylko na moment włączenia. Jeśli pozwolimy mu odtworzyć ulubione utwory nowy Pianocraft pokaże swoją moc. Oczaruje nas niskimi tonami, zaskoczy perfekcją w detalach a do tego jeśli postanowimy wykorzystać go jako element kina domowego – dostarczy nam niezwykle realistycznych efektów.

Miłośnicy  niskiego basu mają możliwość dokupienia Subwoofera widocznego na jednym zdjęć.

 

Specyfikacja techniczna


Gniazdo USB TAK

Kompatybilność z iPodem/Bluetooth Tak

Liczba kanałów 2

Moc 30 W

Obsługa płyt CD TAK

Obsługa płyt DivX TAK

Obsługa płyt DVD TAK

Obsługa płyt MP3 TAK

Waga elektroniki w kg 2,9

Waga głośników w kg 3,4

Wyjście na subwoofer TAK

Wymiary elektroniki w mm (Sz x W x G) 215 x 113 x 300

Wymiary głośników w mm (Sz x W x G) 165 x 255 x 183

Złącze HDMI TAK