UWAGA na podróbki

poradnik

UWAGA! Szybko rozwijający się rynek słuchawek spowodował powstanie wielu "kopii" modeli renomowanych firm. Różnice w wyglądzie są tak nieznaczne, że czasami aż trudne do wychwycenia. Łatwa jest za to do wychwycenia różnica w brzmieniu (oczywiście jeżeli ma się porównanie z brzmieniem oryginalnych zestawów). Często użytkownicy nie zdają sobie sprawy z posiadania kopii i akceptują kiepskie brzmienie sądząc, że właśnie takie być powinno. Zatem nie dość, że za swoje pieniądze nie otrzymali należytej jakości, to na dodatek nieświadomie robią sobie krzywdę. Zwracamy uwagę na ten fakt tym bardziej, że ceny kopii wcale nie są dużo niższe od oryginalnych produktów (zbyt niska cena wzbudziłaby Waszą czujność) - zwykle to 70-80% ceny oficjalnej. Jak to się dzieje, że takie produkty trafiają na nasz rynek? Otóż niektórzy przedsiębiorcy starając się zaproponować Wam jak najniższą cenę omijają tradycyjny kanał dystrybucji i kupują od pośredników (Chiny, Turcja). Często sami nawet nie zdają sobie sprawy, że otrzymali tylko kopie zamawianych produktów i przekonują Was o ich oryginalności.

Jak zatem się ustrzec zakupu kopii? Np. wystarczy poprosić sprzedawcę  przesłanie dokumentów, poświadczających dokonanie zakupu od Autoryzowanego Przedstawiciela producenta na Polskę.

Kupując w naszym sklepie ( lub na naszych aukcjach) możesz być pewny, że wszystkie oferowane produkty są ORYGINALNE - czyli pochodzą od jedynego w Polsce Autoryzowanego Przedstawiciela Producenta.

Zobacz różnice w produktach wychwycone przez ich użytkowników: